Zakonzervování našeho výrobku včelím voskem-vel.L

Zakonzervování našeho výrobku včelím voskem-vel.L
Kód produktu: Zakonzervování našeho výrobku včelím voskem-vel.L
Skladová dostupnost: 5 ks
150,00 Kč / ks

Zakonzervování našeho výrobku včelím voskem-vel.L

Popis: 

Rádi byste výrobek ze dřeva od nás, ale máte strach z jeho údržby a okusování nelakovaného přírodního dřeva? Pak máme pro vás řešení! Objednejte si spolu s výrobkem jeho ošetření přírodním voskem! Údaj o velikosti pro účel ošetření (S,M,L,XL) najdete přímo u výrobku.

Včelí vosk je lehká emulze – bezbarvý nátěr určený pro ošetření dřevěného dětského nábytku a hraček. Aplikuje se jako lak, je vhodný i pro alergiky. Vytváří pololesklý voskový film, který chrání povrch dřeva vůči otěru a mechanickému poškození. Vrstva vosku je paropropustná, avšak dobře odolná proti vodě. Spojuje v sobě výhody přírodního oleje a včelího vosku - natřený povrch dřeva je nenáchylný k zašpinění, odpuzuje vodu, je odolný proti oděru a příjemný na dotyk, neodprýskává a neodlupuje se.
Je odolný vůči vodě, vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě a mléku podle DIN 68861-1A – žádné skvrny od vody. Zaschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný pro dětské hračky podle EN 71.3).

Získejte snadno a rychle URL odkaz na produkt - do vašeho mobilního zařízení.

 Zakonzervování našeho výrobku včelím voskem-vel.L QR Code